Chiptuning Daewoo Nubira

Kontakt

Automotive Solutions & Technologies Ltd.
v současné době probíhá stěhování provozovny

Tel: +420 602 201 828

Chiptuning.cz ve zkratce

Firma Chiptuningaut.cz je česká firma s anglickými kořeny své mateřské firmy Automotive Solutions & Technologies Ltd., v České republice působíme již od roku ...

Firma Chiptuningaut.cz je česká firma s anglickými kořeny své mateřské firmy Automotive Solutions & Technologies Ltd., v České republice působíme již od roku 2003, kdy se zabýváme společně se zahraničními firmami především vývojem softwaru pro řídící jednotky vozidel všech značek, v současné době vstupujeme s našimi bohatými zkušenostmi s chiptuningem jako dodavatel komplexních služeb v oblasti chiptuningu.

Co je chiptuning?

Chiptuning je nejoptimálnější řešení pro zvýšení výkonu, kroutícího momentu a snížení spotřeby vozidla pomocí optimalizace dat v řídící jednotce motoru. Původní s...

Chiptuning je nejoptimálnější řešení pro zvýšení výkonu, kroutícího momentu a snížení spotřeby vozidla pomocí optimalizace dat v řídící jednotce motoru. Původní software je nahrazen optimalizovanými daty, které se vždy upravují pro konkrétní typ vozidla a tak dochází ke zvýšení výkonu, snížení spotřeby a v neposlední řadě také k nárůstu kroutícího momentu.

Touto změnou lze docílit zvýšení výkonu motoru u všech benzínových a naftových motorů s turbodmychadlem až o 35%, motory bez turbodmychadla lze docílit zvýšení výkonu až o 15%. Kroutící moment se zvyšuje až o 45%, to vše s výrazně lepší charakteristikou průběhu v nízkých a středních otáček a nižší spotřebou paliva. Chiptuning je založen na principu skrytých rezerv výkonu motoru, které jsou ovšem díky nastavení z výroby značně podhodnoceny.

Chiptuning Vám dává možnost odkrýt tyto skryté rezervy, zvýšit tím tak výkon motoru, zvýšení kroutícího momentu a snížení spotřeby paliva, kdy při neustále rostoucích cenách paliva je právě chiptuning správným argumentem s rychlou návratností Vaší investice.

Pro koho je chiptuning vhodný?

Chiptuning je vhodný z mnoha důvodů, ať již to je zvýšení výkonu, který zabezpečí Vašemu vozu lepší průběh v nízkých a středních otáčkách, tak i pro bezpečnější j...

Chiptuning je vhodný z mnoha důvodů, ať již to je zvýšení výkonu, který zabezpečí Vašemu vozu lepší průběh v nízkých a středních otáčkách, tak i pro bezpečnější jízdu, kdy potřebujete, aby Váš vůz reagoval pružněji a mohl tak dokončit manévr mnohem rychleji než je tomu tak u sériového vozu. Nárůst kroutícího momentu až o 45% je také tím správným argumentem pro chiptuning, dvojnásobně ocení nárůst kroutícího momentu především Ti, kteří za svým vozem tahají těžké přívěsy, ať už to jsou karavany, lodě atd.

Argument č.1 - zvýšit výkon, zvýšit kroutící moment a ten podstatný plus? Snížení spotřeby až o 15%, takový argument je v dnešní době stále aktuálnější. Při každoročním zvyšování cen pohonných hmot se stává chiptuning aktuální nejen pro automobilové nadšence, ale i pro Ty, kteří chtějí ušetřit nižší spotřebou svého vozidla.

Kolik chiptuning stojí?

Ceník chiptuningu naleznete v sekci CHIPTUNING. Tam si zvolíte značku a model a pak je možné zobrazit detail Vámi vybraného vozidla se všemi informacemi.

Ceník chiptuningu naleznete v sekci CHIPTUNING. Tam si zvolíte značku a model a pak je možné zobrazit detail Vámi vybraného vozidla se všemi informacemi.

Pojištění odpovědnosti - u nás se nemusíte ničeho bát

Chiptuning je velice odborným zásahem do řídící jednotky vozidla a toho jsme si moc dobře vědomi. A protože jsme profesionálové, nic nenecháváme náhodě - jsme pojištěni pro případ škody způsobené na Vašem vozidle u pojišťovny Generali.

Chiptuning bez rizika je naší prioritou. Chceme, aby jste se cítili bezpečně pod křídly lva, stejně jako náš lev nabízí míru bezpečí a stability.

S námi získáváte nejen chiptuning, s námi získáváte služby skutečných profesionálů.

Mýty, legendy a pravda kolem chiptuningu

Sníží se chiptuningem životnost motoru? NE, pokud svěříte úpravu řídící jednotky skutečným profesionálům, tak se není třeba obávat o životnost motoru a jeho dalších částí jako je turbodmychadlo, převodovka, spojka, poloosy a další mechanické části vozidla. Nabízené úpravy jsou vždy dlouhodobě testovány a naladěny tak, aby byla zachována životnost motoru a jeho částí. Na těchto úpravách a testování spolupracujeme s několika specializovanými firmami v Německu a Velké Británii, nadstandardní služby, to jsme my.